Kňazi vo farnosti

Farár: Ján Marťák

  • Rodák zo Starej Ľubovne
  • Dátum narodenia: 04.07.1974
  • Dátum ordinácie: 11.07.1998

História pôsobenia:

  • 01.07.1998 – kaplán v Podolínci
  • 01.07.2002 – farský administrátor v Huncovciach
  • 12.07.2012 – farár v Spišskej Kapitule

Kaplán: Miroslav Baloga

  • Rodák zo Spišských Vlách
  • Dátum narodenia: 01.10.1981
  • Dátum ordinácie: 17.06.2006

História pôsobenia:

  • 17.06.2006 – kaplán v Hruštíne
  • 01.11.2006 – kaplán v Tvrdošíne
  • 01.07.2009 – kaplán v Oravskej Lesnej
  • 12.07.2012 – výpomocný duchovný v Spišských Vlachoch, štúdiá
  • 01.07.2015 – výpomocný duchovný v Spišskej Kapitule a sudca Cirkevného súdu
  • 01.08.2015 – kaplán v Spišskej Kapitule a sudca Cirkevného súdu

Liturgický kalendár