Štatistika za rok 2020

Krsty: 14 (7 chlapcov, 7 dievčat)

Alica Haragošová, Katarína Nováková, Barbara Duľová, Ján Lisoň, Lukáš Dzurik, Dávid Ovčarik, Monika Almáši, Teo Kubík, Viliam Tekeli, Damián Kotlár, Hanka Rožková, Dominika Vancáková, Klára Lörinc, Adela Kuper               
/rok 2019: 24, 11 – 10/

 

Prvé sväté prijímanie: 18 detí.

 

Sviatosť manželstva: 15 párov /9 z našej farnosti/

Ján Lorinc – Lenka Zumriková, Michal Knap – Gabriela Orinčáková, Peter Bašta – Jana Tomečková, Maroš Lepeták – Jana Dzurillová, Jozef Krempaský – Lenka Balogová, Jozef Jendruch – Slavena Guľvášová, Michal Staňa – Barbora Soveľová, Kamil Gajan – Petronela Kandrová, Patrik Augustín – Renáta Kubašková, Marek Pukluš – Denisa Faračová, Daniel Kočiš – Monika Ondrišová, Štefan Beck – Patrícia Mihaľáková, Marek Horňák – Martina Repčáková, Dominik Jurečko – Mária Kožárová, Martin Bednár – Zuzana Mišagová                    
/rok 2019: 21/

 

Pohreby: 22

Terézia Knižková r. Záhradníková (81. rok života), Štefan Gonda (80.), Mária Kotlárová (84.), Anna Tarajčáková r. Gallovičová (84.), Magdaléna Olejárová r. Cenká (80.), Jozef Kopper (75.), Milan Šelleng (69.), Pavel Kupper (79.), Anton Pecha (80.), Oľga Sedláková r. Hasajová (83.),                   Štefan Olej (86.), Ján Kohút (59.), Pavol Baran (55.), Imrich Ledecký (75.), Mons. Štefan Sečka, spišský diecézny biskup (68.), Magdaléna Juríková r. Forgáčová (67.), Mária Kolárska r. Gallovičová (72.), Štefan Brindza (90.), Milan Plavec (62.), Veronika Neuvirthová r. Galová (76.), Ondrej Gaduš (71.), Alžbeta Nemešová r. Smiková (60.)
/rok 2019: 24/

Liturgický kalendár