Štatistika za rok 2019

Krsty: 24 (14 chlapcov, 10 dievčat)

Jaroslav Gurguľ, Filip Dzurilla, Vivien Štieberová, Katarína Duchová, Jakub Rovňák, Martin Ovčarik, Benedikt Kočalka, Mária Bilá, Jakub Joachim Ledecký, Tomáš Filip, Gréta Mária Glevická, Adam Baran, Michaela Považanová, Kristína Ancinová, Lyana Emília Baranová, Oliver Sroka, Matúš Kočiš, Stela Mária Potočná, Estera Pokutová, Zoe Parobečková, Michal Kohút, Richard Fábian, Samuel Rázga, Šimon Baran               

/rok 2018: 19, 11 – 8/

Prvé sväté prijímanie: 21

Sviatosť birmovania: 39

Sviatosť manželstva: 21 /9 z našej farnosti/

Vojtech Knapek – Dominika Vecková, Tomáš Jacko – Michaela Tuschlová, Šimon Iľaš – Nikola Süčová, Martin Francisty – Barbora Králiková, Matúš Šenšel – Júlia Bujňáková, Jaroslav Gurguľ – Katarína Sipková, Pavol Danko – Ivana Martinková, Dávid Kovalčík – Katarína Kukoľová, Philip Paul Hartig-Franc – Jessica Maria Jendruch, Ladislav Platko – Jana Pirháčová, Dušan Nízl – Alena Doláková, Tomáš Filip – Petra Korabská, Štefan Šimčík – Eva Molčanová, Peter Vancák – Lucia Kočišová, Dalibor Čikovský – Adela Vencelová, Dominik Rusňák – Klaudia Horváthová, Róbert Suchý – Martina Muchová, Matej Šefčík – Klaudia Orlovská, Matúš Mihaľák – Patrícia Šefčíková, Lukáš Mucha – Zuzana Vaľková, Anton Bodnár – Miroslava Slezáková                               

/rok 2018: 17/

Pohreby: 24

Alžbeta Filipová r. Šišková (83. rok života), Peter Salanci (56.), Mária Krajčová r. Koperová (74.), Margita Jarošová r. Puchalová (80.), Mária Ondrejčáková r. Mišagová (92.), Ľubomír Hužvár (53.), Pavel Sokolský (58.), Peter Lazor (67.), Ján Ivančo (76.), Emília Kočišová r. Juríková (71.), Ján Maček (72.), Ján Matvej (64.), Veronika Fecková, r. Hockicková (83.), Ján Forgáč (92.),               Jana Chovancová r. Pavličková (41.), Štefan Voško (85.), Anna Mišagová r. Chlebová (90.), Katarína Blašková r. Machajová (83.), Mária Milučká r. Piatnicová (93.), Mária Smiková r. Furmanová (84.), Helena Vrbiniaková r. Michlíková (85.), Mária Šariská r. Cisková (38.),  Anna Ledecká r. Dolná (78.), Ján Korchňák (79.)

/rok 2018: 25/

Liturgický kalendár