Štatistika za rok 2018

Krsty: 19 (11 chlapcov, 8 dievčat)

Matúš Suchý, Ema Nováková, Soňa Orlovská, Sarah Kaľavská, Anna Tatarková, Damián Suchý, Tobias Ondriš, Luca Pcolinsky, Patrik Salanci, Marek Cmorej, Matias Kočiš, Lexie Florence Perrin, Šarlota Gondová, Jakub Taratuta, Tobias Ledecký, Nataša Kovalčíková, Tara Gabriela Karabinošová, Leo Suchý, Alexej Mlynarčík                         
/rok 2017: 22, 18 – 4/

Prvé sväté prijímanie: 19 detí

Sviatosť manželstva: 17  /z našej farnosti/

Rastislav Žitný – Nikola Bosáková, Peter Kešeľák – Tatiana Gregová-Jakubová, Pavol Duch – Katarína Nováková, Jozef Varga – Lucia Ondrišová, Tomáš Juríčkov – Terézia Jurisová, Šimon Brajerčík – Veronika Francová, Orest Tokač – Katarína Lizáková, Lukáč Straka – Diana Laurová, Vladimír Kohan – Nikola Burčíková, Michal Gális – Anna Juričková, Jakub Kubala – Benedikta Biroščáková, Dušan Huňady – Veronika Furmanová, Štefan Kováč – Jana Vošková, Patrik Soveľ – Kristína Užáková,Vladimír Molčan – Zuzana Chomjaková, Oldřich Hrabčík – Martina Nogová, Jozef Školník – Ľudmila Holotňáková      /rok 2017: 11/

Pohreby: 25

Martin Lesnický (93. rok života), Katarína Harenčárová r. Baranová (93.), Mária Baranová r. Kubovčíková (73.), Vladimír Almáši (35.), Jozef Harenčár (93.), Anna Smiková r. Gondová (91.), Mária Kovaľanová r. Muchová (84.), Mária Baranová r. Vaľková (84.), Mária Matvejová r. Iľašová (93.), Anna Prihodová r. Chlebová (85.), Peter Turek (57.), Ján Krigovský (100.), Mária Drozdová r. Koperová (78.), Ján Staňa (89.), Imrich Bukat (66.), Klára Forgáčová r. Hasajová (84.), Emília Kopaňáková r. Staňová (71.), Júlia Olejová r. Leskovská (80.), Ján Harenčár (89.), Imrich Rajčuľa  (77.), Ondrej Katriňák (70.), Alžbeta Kolárska r. Drusová (84.), Ján Holováč (13.), Terézia Sedláková (84.), Emília Sedlačeková r. Juríková (82.), Alžbeta Filipová r. Šišková (83.)
/rok 2017: 28/

Liturgický kalendár