Výsledky volieb do hospodárskych rád filiálok farnosti Spišská Kapitula, 29.10.-5.11.2017

Baldovce

  Meno a priezvisko Počet hlasov
1. Mária Sedláková 31
2. Vladislav Vaverčák 30
3. Ladislav Hanzely 26
4. Imrich Orlovský 22
5. Miroslav Jurík 19
6. Tomáš Baran ml. 11
7. Štefan Kušnír 10
8. Margita Kotlárová 8
9. Mária Jarošová 8
10. Iveta Eliášová 8
11. Pavol Jurík 5
12. Helena Juríková 5
13. Marcela Kušnírová 3
14. Miroslava Grigerová 3
15. Lucia Ondrušová 2
16. Mária Ondrišová 2
17. Ján Jankura 1
18. Viera Jankurová 1
19. Mária Baranová 1
20. Eva Dzuríková 1
21. Jozef Kvasňák 1

Počet rozdaných lístkov: 61

Počet odovzdaných lístkov: 43

Počet platných lístkov: 43

Na základe výsledkov hlasovania sa volenými členmi hospodárskej rady filiálky stali: Mária Sedláková a Vladislav Vaverčák.

 

Bugľovce

  Meno a priezvisko Počet hlasov
1. Helena Lesnická 25
2. Janka Lesnická 22
3. Rudolf Jaroš 18
4. František Jaroš 16
5. Marcela Jarošová 14
6. Imrich Jaroš 13
7. Lucia Némethová 12
8. Jozef Lörinc 9
9. Helena Lörincová 6
10. Ján Gallovič 5
11. Katarína Lesnická 3
12. Marián Utlák 3
13. Anna Bukatová 2
14. Milan Kalafut 2
15. Magdaléna Snopková 2
16. Mária Francová 1
17. Marta Gallovičová ml. 1
18. Jana Jarošová 1
19. Pavol Katriňák 1
20. Marek Ledecký 1
21. Henrieta Lesnická 1
22. Silvester Lesnický 1
23. Maroš Utlák 1
24. Dušan Žabecký 1

Počet rozdaných lístkov: 87

Počet odovzdaných lístkov: 49

Počet platných lístkov: 49

Zvolení: Helena Lesnická a Janka Lesnická.    

 

Jablonov 

  Meno a priezvisko Počet hlasov
1. Ján Grobarčík ml. 55
2. Anna Fabianová 48
3. Mária Pitková 39
4. Imrich Ondriš 38
5. Otília Berková 26
6. Štefan Volk 8
7. Ján Berko 8
8. Tomáš Vojtanek 8
9. Mária Salanciová 8
10. Peter Paľonder 7
11. Miroslav Slezák 7
12. Štefan Blaško         5
13. František Dzurilla 5
14. Mária Holováčová 5
15. Ján Molčan    5
16. Peter Fabián 4
17. Mária Zelená 4
18. Štefan Parobeček 3
19. Vladimír Salanci 3
20. Ľubomír Staňa 3
21. Peter Šefčík 3
22. Michal Zelený 3
23. Ľubomír Glevický 2
24. Matúš Mikolaj 2
25. Vladimír Mišaga 2
26. Anna Ondrišová 2
27. Katarína Blašková 1
28. Mária Buriková 1
29. Mária Fabiánová 1
30. Ľudmila Glevická 1
31. Miroslava Kapustová 1
32. Dáša Kovaľanová 1
33. Marek Ondriš 1
34. Mária Tureková 1
35. Adela Vojtaneková 1

Počet rozdaných lístkov: 153

Počet odovzdaných lístkov: 74

Počet platných lístkov: 66

Zvolení: Ján Grobarčík ml., Anna Fabianová a Mária Pitková. 

 

Katúň

  Meno a priezvisko Počet hlasov
1. Mária Smiková 19
2. Imrich Filip       14
3. Ján Furman      7
4. Anna Košíková    7
5. Mária Kožárová 4
6. Ján Puchala 3
7. Mária Lopatková 2
8. Ján Mindža 2
9. Štefan Smik 2

 

Počet rozdaných lístkov: 34

Počet odovzdaných lístkov: 19

Počet platných lístkov: 19

Zvolení: Mária Smiková a Imrich Filip.

 

Lúčka

  Meno a priezvisko Počet hlasov
1. Peter Baloga    22
2. Marcela Holotňáková 19
3. Jozef Buša      18
4. Jana Gromanová 12
5. Ladislav Groman 8
6. Mária Orlovská 5
7. Ľuboš Tatranský 5
8. Marta Beňačková 4
9. Štefan Griger 4
10. Anna Hutyrová st. 3
11. Štefan Orlovský 2
12. Katarína Holotňáková 1
13. Daniel Krigovský st. 1
14. Stanislav Mačák st.  1
15. Marta Orlovská 1
16. Ondrej Orlovský 1

Počet rozdaných lístkov: 50

Počet odovzdaných lístkov: 28

Počet platných lístkov: 28

Zvolení:Pater Baloga a Marcela Holotňáková.  

 

Nemešany

  Meno a priezvisko Počet hlasov
1. Emil Olejník       94
2. Oľga Mačáková 80
3. Jaroslav Zumrík 44
4. Ondrej Gaduš 36
5. Alena Orlovská 34
6. Dana Gadušová 19
7. Jozef Gaduš st. 16
8. Jozef Olejník 15
9. Michal Marťák 13
10. Dušan Gallovič ml. 11
11. Mária Bukšárová 6
12. Jozef Fabian 5
13. Peter Gaduš 5
14. Mária Gallovičová 4
15. Eva Molčanová 3
16. Imrich Suchý 3
17. Stanislav Zumrík 3
18. Tomáš Gallovič 2
19. Štefan Ledecký 2
20. Katarína Mydlárová 2
21. Lukáš Orlovský 2
22. Emil Tarajčák 2
23. Alžbeta Zumríková 2
24. Mária Dzurillová 1
25. Alžbeta Gadušová 1
26. Helena Gadušová 1
27. Peter Gallovič st. 1
28. Pavol Iľaš 1
29. Rudolf Kandra 1
30. Jozef Krempaský 1
31. Michal Mačák 1
32. Emil Molčan     1
33. Anna Olejníková 1
34. Rudolf Tarajčák 1
35. Marta Zumríková 1

 

Počet rozdaných lístkov: 191

Počet odovzdaných lístkov: 114

Počet platných lístkov: 114

Zvolení:Emil Olejník a Oľga Mačáková.                       

Liturgický kalendár